Välkommen att kontakta oss!


Öppettider

Måndag 09.00-17.00
Tisdag-Torsdag 08.00-17.00
Fredag 08.00-15.00 
(Dag före helgdag stänger vi kl. 15.00) 


Besöksadress

KAMA Produkter AB
Trångsundsvägen 20
393 56 Kalmar

Tel: +46 (0)480 - 49 10 14

Fax: +46 (0)480 - 49 10 06


Skicka E-post

order@kamaprodukter.se

info@kamaprodukter.se

 

Reklamation-/returformulär

Leveransvillkor

Garantiregler

Formulär

Orderformulär



 

Personal på KAMA

Mats Olofsson
Order & Inköpsansvarig
Tel: +46 (0)480 - 49 10 14
Mobil: +46 (0)706 - 45 01 83
mats@kamaprodukter.se

Andreas Jonsson
Key Account Manager - Transportbil/Pickup
Mobil: +46 (0)706 - 45 13 59
andreas@kamaprodukter.se

Magnus Hamnert
Key Account Manager - Transportbil/Pickup
Mobil: +46 (0)708 - 45 62 20
magnus@kamaprodukter.se

Robert Schröder
Key Account Manager - Tunga Fordon
Mobil: +46 (0)706 - 45 13 05
robert.schroder@kamaprodukter.se

Johan Mattson
Marketing Manager
Tel: +46 (0)480 - 49 10 14
johan@kamaprodukter.se

Patrik Wenell
Lager & Logistikansvarig
Tel: +46 (0)480 - 49 10 14
patrik@kamaprodukter.se